Obozy żeglarskie mazury

Obozy żeglarskie na Mazurach to wspaniała opcja dla osób, które chcą połączyć naukę żeglowania z wakacyjnym wypoczynkiem. Mazury to region w Polsce, który słynie z pięknych jezior i malowniczych krajobrazów, co czyni go idealnym miejscem do żeglowania.

W trakcie obozu uczestnicy mają okazję poznać tajniki żeglowania, zdobyć umiejętności prowadzenia łodzi oraz zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa na wodzie.

   

Terminy obozów na Mazurach 2024

Turnus 1. 23 czerwca – 06 lipca. Cena: 3 490 zł. Rezerwuj

Turnus 2. 07 lipca – 20 lipca. Cena: 3 490 zł.   Rezerwuj

Turnus 3. 21 lipca – 03 sierpnia. Cena: 3 490 zł Rezerwuj

Turnus 4. 04 sierpnia-17 sierpnia .Cena: 3 490 zł.   Rezerwuj

Turnus 5. 18 sierpnia-31 sierpnia. Cena 2 950 zł. Rezerwuj

Jeśli potrzebujesz fakturę napisz w uwagach podczas rezerwacji.

Po dokonaniu rezerwacji i wpłacie zaliczki resztę płatności prosimy o przelanie 30 dni przed terminem obozu na: Graal Monika Grala bank WMBS nr konta: 20 9364 0000 2002 0037 6176 0001

Cena zawiera:

Jacht, opiekę instruktora, wyżywienie, opłaty portowe, zakup paliwa, ubezpieczenie, pełne szkolenie na patent żeglarza jachtowego

Cena  nie zawiera:

Dojazdu, opłat za sanitariaty i prysznice w porcie

  • kosztu egzaminu w kwocie 125 zł
    • kosztu wydania patentu – 25 zł

Uwaga: 50% zniżki na egzamin i patent  przysługuje osobom uczącym się poniżej 26 roku życia z ważną legitymacją szkolną lub studencką.

Możliwość uzyskania patentu motorowodnego, szkolenie dla uczestników rejsu 375 zł (egzamin 125 zł).

Nasz szkoła jest upoważniona przez Ministra Sportu i Turystyki do samodzielnego egzaminowania.

Obóz wędrowny po najpiękniejszych zakątkach Mazur, prowadzony przez doświadczonych sterników. W większości to byli zawodnicy klas regatowych pływający od dziecka między innymi mistrzowie Polski w klasach: Optymist, 420, Cadet.

Nasze jachty to flota nowoczesnych (rok produkcji 2023) oraz komfortowych jachtów Maxus evo 24.

Na trasie rejsu nie tylko Ruciane-Nida, Mikołajki, Giżycki i Węgorzewo, ale również rzadziej odwiedzane zakątki Wielkich Jezior Mazurskich jak: Kacze Rajno, Seksty, Wojnowo…

Uczestnicy rejsu sami gotują pod okiem instruktorów.

Jak się pakować na obóz?

Zaczynacie od miękkiej sportowej torby albo worka żeglarskiego. Sztormiak lub kurtka nieprzemakalna, ubrania sportowe, polar, strój do kąpieli, ręcznik, kosmetyczkę, bieliznę, czapkę, okulary, śpiwór, buty na zmianę, klapki, ładowarkę oraz latarkę. Legitymacja szkolna lub dowód osobisty. Kartę uczestnika i pozwolenie rodziców. 

Nie zabieramy telefonów ale ograniczamy do nich dostęp.

Miejsce zbiórki to nasz port ul. Wiejska 45 12-220 Ruciane-Nida godzina 16:00, odbiór dzieci pomiędzy godziną 10 a 12.

Turnus odbywa się od 5 zgłoszonych osób.

 

 

Nasz ośrodek żeglarski oferuje:
– obozy żeglarskie dla dzieci,
– obozy żeglarskie dla młodzieży
– obozy żeglarskie dla dorosłych.

 Obóz żeglarski dla dzieci na Mazurach to wspaniała okazja dla młodych ludzi, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, nauczyć się żeglowania.

Obóz żeglarski na mazurach oferuje uczestnikom okazję nie tylko doskonalić swoje umiejętności żeglarskie, ale także poznać piękno Mazur i spędzić czas w gronie rówieśników.

Obóz żeglarski z patentem dla młodzieży dobrze trafiłeś, nasz kurs  pozwoli na zdobycie podstawowych umiejętności żeglarskich oraz uzyskanie patentu żeglarza. Obozy młodzieżowe żeglarskie to także doskonała okazja do integracji i zawierania nowych znajomości. Uczestnicy spędzają czas razem, uczą się od siebie nawzajem.

Obóz żeglarski dla dorosłych to świetna okazja, aby nauczyć się żeglowania lub doskonalić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić czas na wodzie w towarzystwie innych miłośników tej dyscypliny

Kolonie żeglarskie dla dzieci Mazury / półkolonie żeglarskie na Mazurach to doskonała opcja dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy chcą nauczyć się żeglować i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Mazury to jedno z najpiękniejszych i największych jezior w Polsce, które przyciąga wielu miłośników sportów wodnych.