Przejdź do treści

Oferta szkoleń

Oferta szkoleń


Wiele osób nie wyobraża sobie letniego wypoczynku bez pobytu nad  jeziorem czy morzem. Oczywiście w takich wypadkach obowiązkowym punktem  urlopu są długie, słoneczne kąpiele. Jeśli jednak marzysz o jeszcze  większych atrakcjach na wodzie, proponujemy szereg szkoleń z licencją,  dzięki którym Twój letni wypoczynek nigdy nie będzie taki sam!

Nasza firma prowadzi różnego rodzaju kursy:
 • na sternika motorowodnego,
 • na żeglarza jachtowego,
 • na holowanie obiektów pływających.

 • Każdy z nich kończy się egzaminem, po którym wydaje się patent/licencję.  Oczywiście w ramach wybranego szkolenia na narty wodne, licencję  holowania obiektów pływających i innych zapewniony jest niezbędny  sprzęt, wykwalifikowana kadra instruktorów, jak również bezpieczeństwo.

  Kurs żeglarstwa jest świetnym sposobem na zapewnienie sobie wyjątkowych  atrakcji podczas każdego urlopu nad wodą! Zachęcamy do zapoznania się z  nasza ofertą i wyboru rozwiązania, które najbardziej przypadnie Ci do  gustu!  Jeśli marzysz o emocjonujących podróżach po jeziorach czy morzach,  proponujemy Ci atrakcyjny kurs na sternika motorowodnego. Dzięki niemu  nauczysz się bezpiecznie i sprawnie kierować motorówką. Szkolenie kończy  się egzaminem, po którym można otrzymać odpowiednią licencję.
  W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się między innymi kursy na  żeglarza jachtowego, realizowane w Rucianem-Nidzie. Standardowo trwają  one kilka dni i obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne. Podajemy  listę terminów tego typu szkoleń, jednak w przypadku dwóch chętnych  możemy przeprowadzić je w indywidualnym terminie.
  Z pewnością jazda na nartach wodnych czy na dmuchanym bananie jest  ekscytującym przeżyciem. W naszej firmie proponujemy kursy z licencją na  holowanie obiektów pływających w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy miłą  atmosferę pracy, sprawdzony sprzęt, a także wykwalifikowaną i  doświadczoną kadrę instruktorów.
  Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jaki posiadamy, oprócz różnego rodzaju  szkoleń, proponujemy także kurs pływania na nartach wodnych i  wakeboardzie. Jest on stosunkowo krótki, a pozwoli przeżyć niesamowitą  przygodę na wodzie. Oczywiście w ramach instruktażu uczestnicy otrzymują  cały niezbędny sprzęt, a także sternika oraz instruktora.  Wróć do spisu treści