patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
Przejdź do treści

Oferta szkoleń

Oferta szkoleń


Wiele osób nie wyobraża sobie letniego wypoczynku bez pobytu nad  jeziorem czy morzem. Oczywiście w takich wypadkach obowiązkowym punktem  urlopu są długie, słoneczne kąpiele. Jeśli jednak marzysz o jeszcze  większych atrakcjach na wodzie, proponujemy szereg szkoleń z licencją,  dzięki którym Twój letni wypoczynek nigdy nie będzie taki sam!

Nasza firma prowadzi różnego rodzaju kursy:
 • na sternika motorowodnego,
 • na żeglarza jachtowego,
 • na holowanie obiektów pływających.

 • Każdy z nich kończy się egzaminem, po którym wydaje się patent/licencję.  Oczywiście w ramach wybranego szkolenia na narty wodne, licencję  holowania obiektów pływających i innych zapewniony jest niezbędny  sprzęt, wykwalifikowana kadra instruktorów, jak również bezpieczeństwo.

  Kurs żeglarstwa jest świetnym sposobem na zapewnienie sobie wyjątkowych  atrakcji podczas każdego urlopu nad wodą! Zachęcamy do zapoznania się z  nasza ofertą i wyboru rozwiązania, które najbardziej przypadnie Ci do  gustu!  Jeśli marzysz o emocjonujących podróżach po jeziorach czy morzach,  proponujemy Ci atrakcyjny kurs na sternika motorowodnego. Dzięki niemu  nauczysz się bezpiecznie i sprawnie kierować motorówką. Szkolenie kończy  się egzaminem, po którym można otrzymać odpowiednią licencję.
  W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się między innymi kursy na  żeglarza jachtowego, realizowane w Rucianem-Nidzie. Standardowo trwają  one kilka dni i obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne. Podajemy  listę terminów tego typu szkoleń, jednak w przypadku dwóch chętnych  możemy przeprowadzić je w indywidualnym terminie.
  Z pewnością jazda na nartach wodnych czy na dmuchanym bananie jest  ekscytującym przeżyciem. W naszej firmie proponujemy kursy z licencją na  holowanie obiektów pływających w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy miłą  atmosferę pracy, sprawdzony sprzęt, a także wykwalifikowaną i  doświadczoną kadrę instruktorów.
  Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jaki posiadamy, oprócz różnego rodzaju  szkoleń, proponujemy także kurs pływania na nartach wodnych i  wakeboardzie. Jest on stosunkowo krótki, a pozwoli przeżyć niesamowitą  przygodę na wodzie. Oczywiście w ramach instruktażu uczestnicy otrzymują  cały niezbędny sprzęt, a także sternika oraz instruktora.  Wróć do spisu treści