Każda forma aktywnego wypoczynku na łonie natury jest wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeśli jeszcze do tego można się w tym czasie nauczyć nowych rzeczy, to wydaje się to idealną propozycją na spędzenie wakacji. Taką możliwość dają kursy żeglarskie, które będą wspaniałym wyborem dla miłośników różnego rodzaju wodnych rozrywek. W naszej ofercie znajdują się kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Kursy żeglarskie dla dzieci to sposób, aby odciągnąć je od komputera, pozwolić na aktywne spędzanie czasu z rówieśnikami, nauczyć samodyscypliny, a przede wszystkim zaszczepić pasję, która będzie procentowała przez całe życie. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko znalazło niepowtarzalne hobby, odkryło w sobie miłość do żeglowania, a wirtualny świat zamieniło na obcowanie z naturą, to nasze szkolenia żeglarskie będą do tego najlepszym miejscem.

Naszym najważniejszym założeniem jest nauka przez zabawę, dlatego też kursy oprócz wiedzy dostarczają też sporą dawkę rozrywki. Starsze dzieci mają możliwość wzięcia udziału w obozie żeglarskim, w trakcie którego uczą się nowych rzeczy i rozwijają posiadane umiejętności.

Jeśli zależy Co na tym, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomniane wakacje we wspaniałym otoczeniu jeziora Nidzkiego, zyskało nowe przyjaźnie, nauczyło się samodzielności, a przede wszystkim rozwinęło drzemiącą w sobie pasję do sportów wodnych, to nasze szkolenia żeglarskie będą najlepszym wyborem.

Szkolenia żeglarskie dzieci to oferta skierowana do osób planujących wakacje w Rucianem-Nidzie lub okolicy. Na pięciodniowe turnusy nauki żeglowania zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat. W programie znajduje się nauka żeglarstwa na Optimistach, rejsy motorówką, holowanie na bananie, wspólne budowanie tratwy ratunkowej, nauka węzłów, a także zwiedzanie wyspy kormoranów. Wszystko to sprawia, że nasi kursanci zdobywają dużą dawkę wiedzy i doskonale się bawią, a pasja żeglarska zostaje z nimi najczęściej do końca życia.