patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
patenty mazury
Przejdź do treści

Zalety odbycia kursu sternika motrowodnego

Wyobraź sobie, że leżysz odprężony na leżaku pod błękitnym, słonecznym niebem, a otacza Cię z każdej strony lazur jeziora czy morza. W każdej chwili możesz włączyć silnik i popłynąć dalej, chociażby na bezludną wysepkę, gdzie będziesz mógł w ciszy przebywać ze swoją rodziną lub przyjaciółmi.

Ta wizja wydaje Ci się bardzo odległa? Nic mylnego! Wystarczy, że odbędziesz kurs sternika motorowodnego, a taka perspektywa będzie mogła stać się rzeczywistością. Krótkie szkolenie zakończone egzaminem, jakie przeprowadzamy w naszej firmie, otworzy Ci szerokie możliwości wypoczynku na tafli jezior i mórz.

Jeszcze do niedawna uprawnienia tego typu były podzielone, poprzez co trzeba było starać się o dwa kolejne dokumenty. Jednak po 2013 roku ujednolicono uprawnienia na sternika motorowodnego, dzięki czemu dziś, kończąc główny kurs otrzymujesz uprawnienia do prowadzenia motorówki i większości jachtów, które można wynająć na lądzie – zarówno w Polsce (Kraina Wielkich Jezior, Bałtyk), jak i w krajach europejskich – w Chorwacji, Włoszech czy Grecji.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas kursów na sternika motorowodnego jest możliwość wykorzystywania patentu do zastosowań komercyjnych. Dzięki niemu można w przyszłości otworzyć firmę czarterową, starać się o zdobycie uprawnień instruktora, czy pracować jako osoba transportująca turystów w wyznaczone miejsca. Świetnym rozwiązaniem może być także wykonywanie zjawiskowych zdjęć z pokładu jachtu, np. podczas imprez na lądzie.

Jeśli jednak nie interesuje Cię komercyjne wykorzystanie swojego patentu, z pewnością wystarczą Ci zalety związane z rekreacją. Dzięki odbytemu kursowy możesz wybrać się na wyjątkowe wakacje z najbliższymi – zarówno wielodniowe rejsy jak i weekendowe wypady, spotkania biznesowe, imprezy ze znajomymi czy zwiedzanie miast od strony rzek czy jezior.

Jeśli więc cenisz sobie wypoczynek na wodzie, już dziś skontaktuj się z nami i ukończ kurs sternika motorowodnego. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym uprawnieniom będziesz mógł przeżyć niezapomniane chwile!

Wróć do spisu treści